مقالات

شرکت تهران صنعت مفتخر است که با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت و صادرات ماشین آلات میل لنگ تراشی مطابق با استاندارد های جهانی خدمات خود را به تعمیر کاران و خودرو سازان ایران آباد ارایه دهد.

و برای اولین بار این شرکت جدیدترین دستگاه تولیدی خود را با نام دستگاه موتورشو (قطعه شو) با سیستم اتوماتیک و نیمه اتوماتیک = سه فاز و تک فاز = گاز سوز = گازوییل سوز طراحی و به بازار عرضه نموده و به کشور های هم جوار صادر نموده است .

شرکت تهران صنعت با مجرب ترین مهندسین و نیروی انسانی متخصص و کامل ترین سیستم طراحی و تراشکاری و مونتاژ کاری در ساخت کامل ماشین آلات میل لنگ تراشی و سیلندر تراشی مفتخر به دریافت لوح افتخار از جامعه مخترعین و مبتکرین ایران گردد.

مدیریت محترم این شرکت ارزوی موفقیت برای هر ایرانی را در ساخت و تولید قطعات صنعتی را دارد.کلیه دستگاه های ساخت این شرکت ارزوی موفقیت برای هر ایرانی را درساخت و تولید قطعات صنعتی را دارد. کلیه دستگاه های ساخت این شرکت دارای خدمات پس از فروش و یک سال گارانتی دارد.

ضمن تشکر از حسن انتخاب جنابعالی گروه ماشین سازی تهران صنعت مفتخر است با پیشوانه 30 سال فعالیت صنعتی و زمینه تولید ماشین آلات میل لنگ تراشی و تجهیزات تعمیر گاهی خودرو های سبک و سنگین که دستگاه قطعه شویی به عنوان یکی از تولیدات این شرکت که به مدت 12 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش آن را تضمین مینماید. این دستگاه منطبق با شرایط مناسب با کشور عزیزمان طراحی و ساخته شده است.

 

شرکت تهران صنعت در خدمت صنعت ایران

تحقیقات خوب=تولیدات خوب

با تحقیقات به روز=موفق تر از دیروز

 

دستگاه پولیش :

 

این ماشین جهت پولیش وپرداخت نمودن سیلندر و بوش سیلندر انواع موتور ها بکار میرود و بهترین صافی سطح با این دستگاه قابل انجام است و همه سیلندر های سبک و سنگین از دهانه 30 الی 320 میلیمتر را با بهترین سطح پولیش و صیقل می نماید.

این ماشین کم هزینه و مجهز به سیستم هیدرولیکی و کنترل دیجیتال بوده و محدوده کارکرد آن با تنظیم هایی که روی تابلو کنترل وجود دارد بسیار وسیع می باشد و در حین کارکرد بصورت مغناطیسی خطوط و شیار های ضربدری(چپ و راست)دقیق در داخل بوش ایجاد می گردد.

دقت بسیار بالا و سادگی در کارکرد با آن از خصوصیات ویژه دستگاه بوده و سیستم های اضافی(ابزار اندازه گیری و غیره)با سفارش مشتری بر روی آن نصب می گردد.

دستگاه ثابت تراش :

 

ماشین های ثابت تراش در مدل های  TSB5-1500/2000/2500 بر اساس تجربه و نیاز به تعمیر موتورها برای اولین بار توسط این شرکت به صورت اتوماتیک با کنترل دیجیتال هیدرولیک طراحی ساخته شد.

این دستگاه جهت تراش ثابت های سیلندر و تراش داخل بوشهای میل سوپاپ و تنظیم دقیق بغل یاتاقان به کار می رود.لوازم و تجهیزات اضافی : میل ، یاتاقان ، مرغک

دستگاه قطعه شویی:


امروزه اکثر کارگاه ها و کارخانه های صنعتی جهت تولید ، بازسازی ، رنگ آمیزی انواع قطعات از دستگاه های مدرن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک جهت شست و شو و آماده سازی سطوح و قطعات در مراحل مختلف فرآیند استفاده می کنند و با رعایت اصول محیط زیستی پاک ، قطعات را شست شو می دهند.

پرس دروازه ای :

 

این نوع پرس جهت جا زدن بوش در داخل سیلندر موتورهای سبک و سنگین و همچنین برای مصارف عمومی به کار می رود و به صورت هیدرولیک و دستی با میز برقی ارایه می گردد.

این دستگاه در ابعاد 30تن ، 70تن ، 100تن و 150تن می باشد.

 

 

 

add